Kovářské kurzy a teambuilding

TERMÍNY KURZŮ DO KONCE ROKU 2021:

20.11.2021

11.12.2021


KOVÁŘSKÉ KURZY PRO FIRMY I JEDNOTLIVCE v KOVÁRNĚ V KOVOZOO

Organizujete firemní akci nebo teambuilding a chcete netradiční zážitek? Máte chuť společnými silami vytvořit originální dílo, firemní logo nebo jen vyzkoušet něco nového?Pak jste na správné adrese.

  • Na našem kurzu si můžete vyzkoušet a osvojit základní kovářské technologie a dovednosti.
  • Kurzy jsou určené všem, koho láká pohled do rozpálené výhně a touha dát kusu kovu ušlechtilý tvar.
  • Pro ty, kteří budou chtít své znalosti dále rozšiřovat, máme připravené kurzy pro pokročilé.
  • Zároveň je možné s pomocí našich kovářů vytvořit individuální dílo či uměleckou plastiku od samotného návrhu až po finální instalaci.

Jak to probíhá?

No jak jinak než jako za starých časů. I když se kovařina s postupem času měnila a přizpůsobovala dnešní době, jedno zůstalo přece jen stejné – kladivo patří do ruky a železo do výhně. To je základ! A když k tomu ještě přidáte kovářské dovednosti, kus železa nebo kovový šrot, může vám pod rukama vzniknout skutečně originální dílo. My vám ukážeme jak na to.

Kovářské kurzy probíhají při minimálním počtu 4 lidí, ale protože razíme heslo, že dobrého se vejde dvojnásob tak vás klidně může přijít až 8. A jelikož u výhně umí pořádně vyschnout, vody i kávy pro Vás máme vždycky dost. 

Kde?

Kurzy probíhají v naší zážitkové KOVÁRNĚ v areálu Kovozo ve Starém Městě. 

Jak dlouho a za kolik? 

Kovařina není práce kvapná a vy si ji můžete u nás dopřát celý den (9 - 16) za…… 3.600,- Kč vč. DPH (2.975,- Kč bez DPH)/osoba

 
TERMÍNY PRO FIRMY A CELÉ SKUPINY JE TŘEBA DOHODNOUT INDIVIDUÁLNĚ

 TERMÍN PRO KURZY Z DÁRKOVÉHO POUKAZU PRO JEDNOTLIVCE VYPISUJEME NA NAŠICH STRÁNKÁCH A FB A JE TŘEBA SI REZERVOVAT MÍSTO.

 

REZERVACE

MICHAELA SOUSEDÍKOVÁ

TEL: 775733640

EMAIL: kovarna@kovozoo.cz

 

NABÍDKA PRO ŠKOLY, ŠKOLKY A ORGANIZOVNÉ SKUPINY

Návštěva kovárny baví malé i velké. 

Doba prohlídky se pohybuje od 30- 40 minut. Děti se u nás dozví zajímavosti o kovařině i histrori černého řemesla jak u nás tak i ve světě. Pro menší děti máme i pohádku. Můžou si vyzkoušet nástroje nezbytné k práci kováře a nakonec zkusí jaké to je, vzít kladivo do ruky a skutečně se pustit do práceSpolečnými silami si vykujou pomocí základních technik jednoduchou věc, bez kteté by se nic neobešlo - kovářský hřebík. 

Pro školy, školky i organizované skupiny si můžete návštěvu kovárny domluvit ve dnech pondělí - pátek. Termín i čas je třeba domluvit telefonicky nebo přes náš email. Počet dětí není omezený, v případě velké skupiny se může rozdělit na více menších skupinek.

Cena za dítě: 40,- Kč 

 

REZERVACE:

Michaela Sousedíková
+420 775 733 640
kovarna@kovozoo.cz
KOVOZOO Staré Město
Brněnská 1372
686 03 Staré Město


nebo přes

KOVOZOO Staré Město
Brněnská 1372
686 03 Staré Město

601 382 320

exkurze@recgroup.cz