Kovářské kurzy a teambuilding

Organizujete firemní akci nebo teambuilding a chcete netradiční zážitek? Máte chuť společnými silami vytvořit originální dílo, firemní logo nebo jen vyzkoušet něco nového?Pak jste na správné adrese.

Na našem kurzu si můžete vyzkoušet a osvojit základní kovářské technologie a dovednosti.

Kurzy jsou určené všem, koho láká pohled do rozpálené výhně a touha dát kusu kovu ušlechtilý tvar. Pro ty, kteří budou chtít své znalosti dále rozšiřovat, budou určeny kurzy pro pokročilé.

Zároveň je možné s pomocí našich kovářů vytvořit individuální dílo či uměleckou plastiku od samotného návrhu až po finální instalaci.

Jak to probíhá?

No jak jinak než jako za starých časů. I když se kovařina s postupem času měnila a přizpůsobovala dnešní době, jedno zůstalo přece jen stejné – kladivo patří do ruky a železo do výhně. To je základ! A když k tomu ještě přidáte kovářské dovednosti, kus železa nebo kovový šrot, může vám pod rukama vzniknout skutečně originální dílo. My vám ukážeme jak na to.

Kovářské kurzy probíhají při minimálním počtu 4 lidí, ale protože razíme heslo, že dobrého se vejde dvojnásob tak vás klidně může přijít až 8. A jelikož u výhně umí pořádně vyschnout, vody pro Vás máme vždycky dost a na malé občerstvení si taky troufneme.  

Jak dlouho a za kolik? 

Kovařina není práce kvapná a vy si ji můžete u nás dopřát celý den (9 - 16) za…… 3.600,- Kč vč. DPH (2.975,- Kč bez DPH)
A kdyby to na vás bylo přece jen dlouho, můžete to zkusit na půl dne (9 -13 nebo 13 - 17.00) za…… 2.400,- Kč vč. DPH (1.984 Kč bez DPH)

 

Nabídka pro školy, školky i přiměstské tábory

Návštěva kovárny baví malé i velké. Děti se u nás dozví zajímavosti o kovařském řemeslu a zkusí jake to je, vzít kladivo do ruky a skutečně se pustit do práce

Termín i čas je třeba domluvit telefonicky nebo přes náš email. 

Počet dětí není omezený, v případě velké skupiny se může rozdělit na více menších skupinek.

Cena za dítě je 35,- Kč 

 

REZERVACE:

Michaela Sousedíková
+420 775 733 640
kovarna@kovozoo.cz
KOVOZOO Staré Město
Brněnská 1372
686 03 Staré Město