Kovářské kurzy a teambuilding

NEJBLIŽŠÍ TERMÍNY:

Celodenní kurz:

SOBOTA 21. 5. 2022 ( volných 5 míst)

SOBOTA 18.6.2022 ( volných 8 míst)

 

Půldenní kurz: 

PÁTEK 24. 6. 2022 od 13.00 - 17.00 ( volných 8 míst)

 

TERMÍN JE TŘEBA VČAS REZERVOVAT NA EMAILU kovarna@kovozoo.cz A TO I V PŘÍPADĚ, ŽE MÁTE NÁŠ DÁRKOVÝ POUKAZ!

Nenašli jste vhodný termín? Nevadí, kurzy budou probíhat celý rok a termíny budeme postupně zveřejňovat. Nebo se nám klidně ozvěte a zkusíme domluvit termín, který by Vám seděl. Aktuální termíny můžete sledovat zde nebo na našem facebooku a instagramu.

 

 
KOVÁŘSKÉ KURZY PRO FIRMY I JEDNOTLIVCE v KOVÁRNĚ V KOVOZOO

Organizujete firemní akci nebo teambuilding a chcete netradiční zážitek? Máte chuť společnými silami vytvořit originální dílo, firemní logo nebo jen vyzkoušet něco nového?Pak jste na správné adrese.

  • Na našem kurzu si osvojíte základní kovářské technologie a dovednosti.
  • Kurzy jsou určené všem, koho láká pohled do rozpálené výhně a touha dát kusu kovu ušlechtilý tvar.
  • Pro ty, kteří budou chtít své znalosti dále rozšiřovat, máme připravené kurzy pro pokročilé.
  • Zároveň je možné s pomocí našich kovářů vytvořit individuální dílo či uměleckou plastiku od samotného návrhu až po finální instalaci.

Jak to probíhá?

No jak jinak než jako za starých časů. I když se kovařina s postupem času měnila a přizpůsobovala dnešní době, jedno zůstalo přece jen stejné – kladivo patří do ruky a železo do výhně. To je základ! A když k tomu ještě přidáte kovářské dovednosti, kus železa nebo kovový šrot, může vám pod rukama vzniknout skutečně originální dílo. My vám ukážeme jak na to. Dopoledne si vyzkoušíte drobnější výrobky, jako je hřebík, srdce či otvírák na pivo. A po krátké obědové siestě se můžete pustit do nože nebo růžičky. 

Razíme heslo, že dobrého se vejde dost, takž Vás na kurz klidně může přijít až 8. A jelikož u výhně umí pořádně vyschnout, vody i kávy pro Vás máme vždycky dost. 

Kde?

Kurzy probíhají v naší zážitkové KOVÁRNĚ v areálu Kovozo ve Starém Městě. 

Jak dlouho a za kolik? 

Kovařina není práce kvapná a vy si ji můžete u nás dopřát na celých 7 hodin (9 - 16) za…… 3.600,- Kč vč. DPH (2.975,- Kč bez DPH)/osoba

 
TERMÍNY PRO FIRMY A CELÉ SKUPINY JE TŘEBA DOHODNOUT INDIVIDUÁLNĚ

TERMÍN PRO KURZY Z DÁRKOVÉHO POUKAZU PRO JEDNOTLIVCE VYPISUJEME NA NAŠICH STRÁNKÁCH A FB A JE TŘEBA SI REZERVOVAT MÍSTO.

 

REZERVACE

MICHAELA SOUSEDÍKOVÁ

TEL: 775733640

EMAIL: kovarna@kovozoo.cz

 

NABÍDKA PRO ŠKOLY, ŠKOLKY A ORGANIZOVNÉ SKUPINY

Návštěva kovárny baví malé i velké. 

Doba prohlídky se pohybuje od 30- 40 minut. Děti se u nás dozví zajímavosti o kovařině i histrori černého řemesla jak u nás tak i ve světě. Pro menší děti máme i pohádku. Můžou si vyzkoušet nástroje nezbytné k práci kováře a nakonec zkusí jaké to je, vzít kladivo do ruky a skutečně se pustit do práceSpolečnými silami si vykujou pomocí základních technik jednoduchou věc, bez kteté by se nic neobešlo - kovářský hřebík. 

Pro školy, školky i organizované skupiny si můžete návštěvu kovárny domluvit ve dnech pondělí - pátek. Termín i čas je třeba domluvit telefonicky nebo přes náš email. Počet dětí není omezený, v případě velké skupiny se může rozdělit na více menších skupinek.

Cena za dítě: 50,- Kč 

 

REZERVACE:

Michaela Sousedíková
+420 775 733 640
kovarna@kovozoo.cz
KOVOZOO Staré Město
Brněnská 1372
686 03 Staré Město


nebo přes

KOVOZOO Staré Město
Brněnská 1372
686 03 Staré Město

601 382 320

exkurze@recgroup.cz