Zážitkové kovaní v Kovárně v Kovozoo

 

TERMÍNY ZÁŽITKOVÉHO KOVÁNÍ:

27. 4. 2024 - začátečníci 

11. 5. 2024 - jen pokročilí - PLNĚ OBSAZENO

8. 6. 2024 - začátečníci 

 

MÍSTO NA ZÁŽITKOVÉ KOVÁNÍ JE NUTNÉ SI REZERVOVAT NEJPOZDĚJI TÝDEN PŘED JEHO TERMÍNEM. POZDĚJŠÍ REZERVACE UŽ NEBUDE Z ORGANIZAČNÍCH DŮVODŮ MOŽNÁ! MÍSTO SI REZERVUJTE NA EMAILU kovarna@kovozoo.cz A TO I V PŘÍPADĚ, ŽE MÁTE NÁŠ DÁRKOVÝ POUKAZ! 

! Během Zážitkového kování můžou být pořizovány fotografie z jejího průběhu. Fotografie mohou být pořadatelem využívány jako propagační materiály pro firemní potřebu, a to bezplatně. Koupí našeho poukazu a místa na této akci, souhlasíte s pořizováním fotografických záznamů a jejich využití pro tyto účely. V případě, že nechcete být fotografování, informujte nás o tom ještě před začátkem akce. !

  

ZÁŽITKOVÉ KOVÁNÍ v KOVÁRNĚ V KOVOZOO

Organizujete firemní akci nebo teambuilding a chcete netradiční zážitek? Máte chuť společnými silami vytvořit originální dílo, firemní logo nebo jen vyzkoušet něco nového?Pak jste na správné adrese.

  • V naší kovárně si osvojíte základní kovářské technologie a dovednosti.
  • Kování je určené všem, koho láká pohled do rozpálené výhně a touha dát kusu kovu ušlechtilý tvar.
  • Pro ty, kteří budou chtít své znalosti dále rozšiřovat, máme připravené kování pro pokročilé.
  • Zároveň je možné s pomocí našich kovářů vytvořit individuální dílo či uměleckou plastiku od samotného návrhu až po finální instalaci.

Jak to probíhá?
No jak jinak než jako za starých časů. I když se kovařina s postupem času měnila a přizpůsobovala dnešní době, jedno zůstalo přece jen stejné – kladivo patří do ruky a železo do výhně. To je základ! A když k tomu ještě přidáte kovářské dovednosti, kus železa nebo kovový šrot, může Vám pod rukama vzniknout skutečně originální dílo. My vám ukážeme jak na to. Dopoledne si vyzkoušíte drobnější výrobky, jako je hřebík, srdce či otvírák na pivo. A po krátké obědové siestě se můžete pustit do jednoduchého keltského nože nebo růžičky. A protože razíme heslo, že dobrých lidí se vejde dost, máme v kovárně místo až pro 8 zapálených nadšenců.

Kde?
Kovaní probíhá v naší zážitkové KOVÁRNĚ v krásném areálu KOVOZOO ve Starém Městě. Vždy od 9.00 do 16.00


CENÍK 

Pro jednotlivce

Zážitkové kování (9.00- 16.00) - 3.600,- Kč /osoba

Kování je možné zakoupit i jako dárkový poukaz.

PLATNOST POUKAZU JE ROK OD DATA VYSTAVENÍ. PO UPLYNUTÍ TÉTO LHŮTY POUKAZ BEZ NÁHRADY PROPADÁ! Doporučujeme, pokud Vám to situace dovolí, nenechávat si uplatnění poukazu až na poslední chvíli. Místa v kovárně jsou omezená a rychle se plní, takže by se mohlo stát, že zrovna bude Váš poslední možný termín plně obsazený. Termíny vypisujeme průběžně (mimo měsíce červenec a srpen, kdy je kovárna otevřená každý den pro veřejnost) a pevně věříme, že alespoň jeden z nich bude pro Vás ten pravý. 

Aktuálně vypsané termíny pro jednotlivce můžete sledovat zde nebo na našem facebooku.

 

Rezervace kovárny na individuální kování či teambuilding 
– pro max. 4 osoby ……14.400 Kč vč. 21% DPH
– pro 5-8 osob……………27.200 Kč vč. 21% DPH 
TERMÍNY PRO FIRMY A CELÉ SKUPINY JE TŘEBA DOHODNOUT INDIVIDUÁLNĚ!

 

REZERVACE ZÁŽITKOVÉHO KOVÁNÍ

MICHAELA SOUSEDÍKOVÁ

TEL: 775733640

EMAIL: kovarna@kovozoo.cz

 

 

NABÍDKA PRO ŠKOLY, ŠKOLKY A ORGANIZOVNÉ SKUPINY

Návštěva kovárny baví malé i velké. 

Doba prohlídky je 35 - 45 minut. Děti se u nás dozví zajímavosti o kovařině i histrori černého řemesla. Zároven si vyzkouší jaké to je, vzít kladivo do ruky a skutečně se pustit do práceSpolečnými silami si vykujou pomocí základních technik jednoduchou věc, bez kteté by se nic neobešlo - kovářský hřebík. 

Pro školy, školky i organizované skupiny si můžete návštěvu kovárny domluvit ve dnech pondělí - pátek. Termín i čas je třeba domluvit přímo přes KOVOZOO. Minimální počet osob na skupinku je 15 lidí, v případě velké skupiny se skupuna může rozdělit na více menších, aby byla zajištěná bezpečnost u výhně.

Cena za dítě: 80,- Kč 

REZERVACE:

KOVOZOO Staré Město
Brněnská 1372
686 03 Staré Město

601 382 320

exkurze@recgroup.cz